Rezerwacja

Blog Hotel Pory Roku

Wielkanoc Mazury

opublikowano 05 styczeń 2018

Wielkanoc Mazury - Wielkanoc na Mazurach

Wielkanoc Mazury

Wielkanoc Mazury to wyjątkowy, rodzinny pakiet hotelu Pory Roku na Wielkanoc na Mazurach. Przepiękne otoczenie hotelu Pory Roku, wśród lasów i jezior pojezierza Brodnickiego sprawia, że ten właściwie już wiosenny pobyt w hotelu będzie bardzo udany.

Jak co roku, Hotel Pory Roku przygotuje bardzo dużo atrakcji dla odwiedzających go gości, takich jak: codzienny junior klub dla dzieci, zabawy i animacje świąteczne, kurs wędkowania, konkurs karaoke czy warsztaty kulinarne z szefem kuchni. Wiele z tych atrakcji odbędzie się na terenie należącym do hotelu, gdzie znajdziemy nie tylko 2 prywatne jeziora i zarybiony staw, ale także wielofunkcyjne boisko sportowe, bezpieczny zewnętrzny plac zabaw dla dzieci oraz tereny idealne do uprawiania sportów takich jak nordic walking czy jogging.

Ale Wielkanoc Mazury to nie tylko noclegi, smaczna kuchnia czy inne atrakcje hotelowe. To przede wszystkim możliwość wspólnego spędzenia czasu z nabliższymi. A nie ma nic lepszego, niż u progu wiosny, spędzić ten czas na świeżym powietrzu. Tutaj hotel ma bardzo wiele do zaoferowania. Na terenie hotelu Pory Roku znajdziemy dwa jeziora - jedno mniejsze, przypominające raczej większe oczko wodne, natomiast drugie, dużo większe i "dziksze" w swojej naturze. Spacerując między tymi jeziorami, znajdziemy po drodze bardzo duży i bezpieczny plac zabaw dla dzieci. To istne eldorado, wymarzone miejsce zabaw dla dzieci na wolnym powietrzu.

 

Wracając do hotelu i do celebrowania Świąt Wielkanocnych na Mazurach, na pewno zwrócimy uwagę na restaurację, serwującą wspaniałe i różnorodne śniadania bufetowe, ale również szczycącą się najlepszą ofertą a'la carte w regionie.

W karcie restauracji Pory Roku znajdziemy między innymi:

  • -Smażony filet z kurczaka kukurydzianego z kostką, podany z gniecionym bobem i marchewką
  • -Golonka pieczona w piwie z kapustą zasmażaną, chrzanem i musztardą
  • -Stek z polędwicy wołowejz puree bekonowym i grillowanymi warzywami
  • -Poliki wołowe podane z puree buraczkowym i grzybowym pęczotto

 

Tak więc mimo tego że dopiero co zakończyliśmy celebrowanie Świąt Bożego Narodzenia, już teraz warto się zainteresować ciekawymi ofertami na zliżające się Święta Wielkanocne na Mazurach. To taki początek wiosny, który warto przeżyć w zapierającym dech w piersi otoczeniu oraz w hotelu o najwyższym standardzie. Zapraszamy na Wielkanoc Mazury do Hotelu Pory Roku - Hotel i Natura.

Wszystkie informacje i szczegóły dotyczące oferty Wielkanoc Mazury znajdą Państwo na stronie pakietu pod adresem:

http://hotelporyroku.pl/wielkanoc-mazuryWszystkie Pakiety