Rezerwacja

Blog Hotel Pory Roku

Konferencje Mazury

opublikowano 28 grudzień 2017

Konferencje Mazury, szkolenia Mazury

Konferencje Mazury

Konferencje Mazury - perfekcyjne konferencje na Mazurach

Dzięki rozwojowi sieci dróg szybkiego ruchu i autostrad, Mazury stały się regionem do którego można się dostać bardzo łatwo. Dlatego konferencje Mazury zyskują coraz większą popularność wśród organizujących je firm. Ale to nie tylko lokalizacja decyduje o tym, gdzie zorganizować konferencję i szkolenie. Bogata infrastruktura turystyczna jest w dzisiejszych czasach kluczowa, by przyciągnąć firmy organizujące szkolenie, które ze swojej strony muszą ciekawą ofertą- również lokalizacyjnie - zachęcić firmy zlecające do współpracy.

Dlaczego konferencje na Mazurach cieszą się więc taką popularnością? Bo region ten, jako jeden z niewielu, zapewnia możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. Organizując konferencje na Mazurach wiesz, że po ciężko przepracowanym dniu, zapewnisz uczestnikom wiele atrakcji. Także coraz bardziej bogata infrastruktura noclegowa sprawia, że konferencje na Mazurach cieszą się takim uznaniem.

Jeśli mowa o tejże infrastukturze noclegowej, warto wymienić kilka wyróżniających się hoteli na Mazurach. Możemy je podzielić na dwie kategorie, duże hotele, w którym każdy gość będzie się czuł bezimienny i często zagubiony, oraz mniejsze, butikowe obiekty, oferujące nie tylko jakość produktu na światowym poziomie, ale przede wszystkim wysoce spersonalizowany serwis.

Jednym z takich hoteli na Mazurach, jest położony w sercu pojezierza brodnickiego - zaledwie 12 km. od Brodnicy - Hotel Pory Roku.

Przepięknie położony, wśród jezior i lasów pojezierza brodnickiego, hotel Pory Roku oferuje organizatorom konferencji:

 

-22 luksusowe pokoje i amartamenty

-3 nowoczesne sale konferencyjne

-Nagradzaną Restaurację

-Olbrzymi teren na zajęcia rekreacyjne

 

To nie wszystko, ponieważ hotel jest położony w pobliżu wielu atrakcji turystycznych, czy obiektów sportowych, takich jak zlokalizowany w pobliżu hotelu, profesjonalny stok narciarski Kurza Góra. Największym atutem hotelu jest jednak spersonalizowany serwis na najwyższym poziomie, zapewniający organizatorom konferencji na Mazurach, perfekcyjną realizację. Co jak wszyscy wiemy, dla organizatorów konferencji na Mazurach jest najważniejsze. Jeśli jesteście zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji na temat konferencji na Mazurach, zapraszamy do zakładki KONTAKT.

Mazury to jednak nie tylko konferencje na Mazurach czy szkolenia na Mazurach. To idealne miejsce na imprezy firmowe na Mazurach czy imprezy integracyjne na Mazurach. Hotel Pory Roku, ze względu na swoje położenie, idealnie nadaje się do tego celu. Zapraszamy wszystkich organizatorów oraz firmy do przeprowadzenia następnej swojej realizacji w Hotelu Pory Roku na Mazurach. Do zobacznia!Wszystkie Pakiety