Rezerwacja

Niezapomniane wesele
w cudownym miesjcu i atmosferze

Organizacja wesel
nad jeziorem

Wesele na Mazurach

Hotel Pory Roku od lat organizuje magiczne wesela na Mazurach. Jeśli szukają Państwo uroczego miejsca na wyjątkowe wesele Brodnica czy Wesele Nowe Miasto Lubawskie, bądź w okolicy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Ślub dla Młodej Pary to jeden z najważniejszych momentów w ich życiu, dlatego powinien być to czas wyjątkowy, magiczny i niezapomniany.

Hotel Pory Roku na Mazurach daje gwarancje organizacji imprezy weselnej na najwyższym poziomie. Tego dnia nic nie może dziać się przypadkowo, wszystko powinno być profesjonalnie i szczegółowo zaplanowane, aby zarówno Młoda Para, jak i goście odnieśli wrażenie, iż są uczestnikami tej jedynej, niesamowitej i niepowtarzalnej chwili w ich życiu.

Naszym atutem jest eleganckie wnętrze, profesjonalne nagłośnienie, smaczna kuchnia, w pełni profesjonalna obsługa. Nasza sala może pomieścić nawet do 130 osób.


 

Przyjęcie weselne na mazurach

Piękno otaczającej przyrody tego miejsca będzie dopełnieniem idealnego przyjęcia weselnego na Mazurach.

Zdjęcia w plenerze naszego obiektu pozwolą na uwiecznienie tych pięknych chwil na całe życie. W zależności od potrzeb naszych klientów, jesteśmy zawsze w stanie dostosować się do ich wymagań. W załączniku znajdziecie Państwo ofertę z naszym menu, które można oczywiście dowolnie modyfikować.

Magia tego dnia, podkreślona wyjątkową lokalizacją i organizacją, pozostanie w Waszej pamięci na zawsze.

Kontakt: 607 704 900

Email: info@hotelporyroku.pl

 

pobierz ofertę

Wesela Brodnica i okolice

Wesela Brodnica to wyjątkowa oferta Hotelu Pory Roku na organizację bajkowego wręcz wesela w okolicy Brodnicy.

Hotel Pory Roku to obiekt położony wśród lasów i jezior Pojezierza Brodnickiego, oferujący Młodym Parom najlepszy standard, wyśmienitą kuchnię oraz opiekę nad całą organizacją wesela. Perfekcyjną organizacją.

 

zobacz

Sala weselna nad jeziorem mazury - Brodnica

Już wiele par przekonało się, że wyprawienie wesela w hotelu Pory Roku na Mazurach to pod każdym względem doskonały wybór . Znajdujemy się na gęsto zalesionym, otoczonym jeziorami terenie, który stanowi wyśmienite tło dla ślubnych sesji zdjęciowych. Nasi goście bardzo cenią sobie zabawę w zacisznym zakątku, z dala od miejskiego zgiełku. Organizujemy przyjęcia weselne na najwyższym poziomie, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Nasi pracownicy pozostają w stałym kontakcie z parą młodą, dokładając wszelkich starań, aby wizja głównych bohaterów wieczoru została zrealizowana zgodnie z ich życzeniem. Nasza sala weselna nad jeziorem mazury w Brodnicy cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród nowożeńców. Połączenie najwyższych standardów organizacyjnych z magicznym klimatem dzikiej przyrody tworzą unikalne doświadczenie zarówno dla nowożeńców, jak i zaproszonych gości.

 

Sala weselna nad jeziorem Mazury

Dobrze wiemy, jak różne bywają oczekiwania par młodych przy planowaniu wesela, dlatego zawsze jesteśmy gotowi dostosować się do wymogów naszych klientów. Proponujemy do wyboru różne warianty menu dla gości, które naturalnie można dowolnie modyfikować. Nasza sala bankietowa pomieści nawet do 130 osób. Ekskluzywny wygląd pomieszczenia możemy urozmaicić dodatkami wskazanymi przez narzeczonych, dzięki czemu każde organizowane przez nas przyjęcie weselne zyskuje niepowtarzalny charakter. Dobrze zadbaliśmy o to, aby ten najważniejszy dzień w życiu młodej pary był wyjątkowy i niezapomniany.

 

Wszystkie Pakiety