VOUCHERY Opinie o HoteluCeny i Rezerwacja

Hotel Nowe Miasto Lubawskie

Nowe Miasto Lubawskie

Nasz obiekt jest położony na Pojezierzu Brodnickim, na północnym wschodzie woj. kujawsko-pomorskiego. Hotel Pory Roku mieści się nieopodal Nowego Miasta Lubawskiego i stanowi doskonałe miejsce noclegowe zlokalizowane w pobliżu dwóch jezior: CzysteBłota i Tęgowiec. W najbliższej okolicy znajdują się łąki i lasy zachęcające do spędzania czasu na świeżym powietrzu: spacerów i wycieczek rowerowych. Nasi goście wypoczywają w niezwykłym otoczeniu natury. Dobra lokalizacja z dala od dużych miast, blisko granicy z woj. warmińsko-mazurskim sprawia, że panuje tu błoga cisza. Turyści nocujący w hotelu mają idealne warunki do tego, by się zrelaksować.

Wypoczynek w najwyższym standardzie w pobliżu Nowego Miasta Lubawskiego – Hotel Pory Roku zaprasza

 


W naszych obiektach oferujących zakwaterowanie dbamy o najwyższą jakość usług oraz wysokie standardy obsługi. Przybywając do Pokrzydowa, goście mogą liczyć na noclegi w elegancko urządzonych pokojach typu:
✔️Superior o powierzchni 25 m2,
✔️Studio DeLuxe o powierzchni 45 m2,
✔️apartament, w którym do dyspozycji jest aż 65 m2.

Każdy może zatem wybrać propozycję najlepiej spełniającą oczekiwania. W pomieszczeniach znajdują się wszystkie niezbędne do udanego wypoczynku elementy wyposażenia, m.in.: telewizory plazmowe, zestawy do przygotowywania ciepłych napojów, komfortowo urządzone łazienki.

 


Do dyspozycji gości hotelu są: plac zabaw, sauna oraz spa, w których wykonywane są zabiegi pielęgnacyjne i upiększające.

U nas można odetchnąć świeżym powietrzem daleko od zgiełku wielkiego miasta. Szczególnie polecamy wycieczki rowerowe, podczas których każdy doceni niezwykły urok okolicy.

 

Wszystkie Pakiety

Bezpieczny hotel