Rezerwacja

Blog Hotel Pory Roku

Mamy 4 Gwiazdki!

opublikowano 16 styczeń 2018

Hotel Pory Roku z 4 Gwiazdkami

Mamy 4 Gwiazdki!


Pory Roku - Hotel i Natura
to przepiękny, 4 gwiazdkowy obiekt położony wśród lasów i jezior pojezierza brodnickiego. To położenie właśnie sprawia, że przez cały rok i o każdej porze roku - jak sama nazwa wskazuje - hotel Pory Roku ma do zaoferowania swoim gościom atrakcyjne pakiety pobytowe. Zanim jednak opowiemy o tych wszystkich wspaniałych pakietach pobytowych, kilka słów wprowadzenia o samym hotelu i o tym co oferuje swoim gościom.
 

W dzisiejszych czasach przyzwyczailiśmy się do tego, że bez względu na to dokąd się udajemy, w każdym z tych miejsc znajdujemy właściwie identyczny pokój hotelowy. Natomiast w przypadku hotelu Pory Roku jest zupełnie inaczej. Nie tylko pokoje i apartamenty są dużo większe niż standardowy pokój hotelowy, ponieważ mają od 25 do 65 m2 powierzchni, ale praktycznie każdy z nich jest inny. Tak inny jak każda z następujących po sobie pór roku. Wyjątkowośc tych pokoi jest jeszcze podkreślona poprzez przepiękne otoczenie w jakim znajduje się sam hotel. Jak przyjeżdżamy na miejsce, to opatula nas coś, czego tak bardzo brak w naszym codziennym, zabieganym życiu - cisza. A to poczucie ciszy uwalnia wszystkie nasze pozostałe zmysły i pozwala na pełny i niczym nie skrępowany relax.
Apartamenty w hotelu to nawet 65m2 powierzchni
Poszukując inspiracji kulinarnej, twórcy hotelu sięgnęli do lokalnych gospodarstw, łowisk i hodowli. Dzięki temu Restauracja Pory Roku stworzyła menu wyjątkowe, zmieniające się również z każdą porą roku. Poczujemy w nim zarówno zapach skoszonej, wiosennej trawy, letniego poranka skąpanego w pierwszych promieniach słońca, jak również lasu - naturalnego i praktycznie pierwotnego w swojej naturze.

Nagradzona Restauracja Pory Rok 


Wszystkie Pakiety