Rezerwacja

Blog Hotel Pory Roku

Hotele Brodnica - hotele i noclegi w Brodnicy

opublikowano 21 grudzień 2017

Najlepsze hotele w Brodnicy i okolicach

Hotele Brodnica - hotele i noclegi w Brodnicy

Hotele Brodnica - najlepsze noclegi na Pojezierzu Brodnickim

Przepiękne i malownicze miasto Brodnica, jest położone w województwie kujawsko-pomorskim i uznawana za stolicę Pojezierza Brodnickiego, od której to zaczerpnęło ono swoją nazwę. Ze względu na swoje walory turystyczno-krajoznawcze oraz historyczne, z roku na rok zwiększa się zainteresowanie turystów tym urokliwym zakątkiem Mazur. A wraz ze wzrostem turystyki, następuje również wzrost liczby hoteli i pensjonatów, dlatego też hotele Brodnica notują bardzo dynamiczny rozwój.

Brodnica jest zlokalizowana w odległości około 100 km, zarówno od Bydgoszczy jak i Torunia. Bogata i zróżnicowana historia tego miasta, zaowocowała powstaniem wielu zabytków, wśód których najciekawsze to:

 

-ruiny zamku krzyżackiego z 14 wieku

-wieża ciśnień z początku 20 wieku

-ratusz z końca 14 wieku (fragmenty)

-mury miejskie i Brama Chełmińska oraz wieża Bramy Mazurskiej

-kościół św. Jerzego

-nietypowy w swoim kształcie rynek miejski

 

Na szczególną uwage zasługują także: barokowy zespół poreformacki, dawny kościół ewangelicki oraz pozostałości lini wąskotorowej.

Odwiedzającym Brodnica ma do zaoferowania wiele opcji noclegowych, zarówno w samym mieście jak i poza nim. Jednym z najlepszych hoteli w regionie jest Hotel Pory Roku - Hotel i Natura, zlokalizowany w uroczo brzmiącej miejscowości, Czystebłota.

Hotel Pory Roku jest o tyle wyjątkowo, bo oferuje swoim gościom wyjątkowo przestronne pokoje i apartamenty, a każdy z nich, mimo że nowoczesny, urządzony jest w innym stylu. Odpowiadającym kolorom i charakterowi pór roku. Tak więc mamy apartamenty: Wiosna, Lato, Jesień, Zima. Ukoronowaniem całej oferty jest przepiękny apartament Vivaldi - nazwany tak na cześć kompozytora "Czterech Pór Roku", Antonio Vivaldiego.

Mocną stroną i ważną częścią działalności hotelu jest Restauracja Cztery Pory Roku. Serwująca współczesną kuchnię "Polish fusion", restauracja ta jest odwiedzana nie tylko przez gości hotelu, ale też przez okolicznych mieszkańców. Stała się też bardzo popularnym miejscem do organizacji wesel i wszelkiego rodzaju imprez zorganizowanych.

Hotele Brodnica to nie tylko przepiękne apartamenty i smaczna kuchnia, ale także zapierające dech w piersiach otoczenie.

Zapraszamy serdecznie do Hotelu Pory Roku - Hotel i Natura i zapewniamy, że na pewno odwiedzą nas Państwo ponownie.

 


PORY ROKU - HOTEL I NATURA

Czystebłota 3, 87-312 Pokrzydowo, Tel.: 56 472 80 29

www.hotelporyroku.plWszystkie Pakiety