Rezerwacja

Blog Hotel Pory Roku

Ferie Mazury

opublikowano 11 grudzień 2017

Rodzinne Ferie na Mazurach

Ferie Mazury

Ferie Mazury - Rodzinne ferie na Mazurach

Od dzieciństwa ferie kojarzą się nam ze śniegiem i w jakiś taki automatyczny sposób, z górami.

Natomiast Mazury bardziej kojarzyły nam się z wakacjami, tymi spędzanymi w czasach licealnych, pod namiotem. Tymczasem już od kilku lat, Ferie Mazury oferują nie tylko zakwaterowanie na najwyższym poziomie, ale również możliwości i atrakcje które od lat kojarzone były z górami. Znajdziemy tam już przepiękne trasy narciarstwa biegowego, położone w lasach i pomiędzy zapierającymi dech w piersiach jeziorami - ale także profesjonalne ośrodki narciarskie, oferujące nie tylko profesjonalnie przygotowane trasy zjazdowe, obsługiwane przez najnowocześniejsze wyciągi, ale także wypożyczalnie sprzętu czy szkółki narciarskie dla dzieci i młodzieży.

Dzięki temu nie musimy już się tłoczyć na drogach dojazdowych w góry, czy spędzać czas na staniu w kolejkach. Mamy już prawdziwą alternatywę na Mazurach, często w dodatku w lepszych ofertach cenowych i bez stania w kolejkach. Warunki wręcz wymarzone dla miłośników białego szaleństwa.

Hotel Pory Roku, to przepięknie położony obiekt na pojezierzu brodnickim - wśród lasów i jezior. Oferuje on swoim gościom 22 wyjątkowe pokoje i apartamenty, największe w swojej klasie, nagradzaną i smaczną kuchnię oraz wiele atrakcji na terenie hotelu. Można do nich zaliczyć m.in. zarybiony staw, jezioro z prywatną plażą oraz boisko do piłki nożnej. Natomiast zimą goście mogą korzystać z tras biegowych, czy dojechać do ośrodka narciarskiego Kurza Góra - położonego zaledwie 12 km. od hotelu.

Poza typowo zimowymi ofertami, okolica oferuje nam wiele atrakcji i możliwości spędzania wolnego czasu. W odległości 12 km. od hotelu znajduje się przepiękne miasto Brodnica, w takiej samej odległości Nowe Miasto Lubawskie, a trochę dalej Lubawa. Dla tych, którzy przyjeżdżają na dłużej, nawet wyjazd do położonego o 100 km. Olsztyna, może być ciekawą propozycją. Natomiast obowiązkową pozycją powinna być wycieczka do Golubia-Dobrzynia. Warto odwiedzić zarówno zlokalizowany na wzgórzu, przepiękny zamek, jak i bardzo malowniczy rynek. Dużym atutem hotelu jest fakt, że jest zlokalizowany zaledwie godzinę jazdy od Torunia i Bydgoszczy. Te dwa miasta mogą stanowić bardzo ciekawą opcję na kolejną, całodniową wycieczkę.  Dlatego bez względu na zainteresowania, każdy kto przyjedzie na mazury i bedzie chciał spędzić tutaj ferie na Mazurach, na pewno znajdzie coś ciekawego i dla siebie i dla swoich bliskich. A zauroczeni pięknem Mazur i Pojezierza Brodnickiego, na pewno niejednokrotnie tu powrócicie.

W ofercie specjalnej Ferie Mazury, hotel oferuje nie tylko zakwaterowanie i wyżywienie, ale także wiele atrakcji dla dzieci, ale także dla dorosłych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Hotelu Pory Roku:

 

http://hotelporyroku.pl/ferie-mazuryWszystkie Pakiety