Rezerwacja

Blog Hotel Pory Roku

Pojezierze Brodnickie wypoczynek - hotel nad jeziorem

opublikowano 21 marzec 2018

Idealne wczasy nad jeziorem w hotelu

Pojezierze Brodnickie wypoczynek - hotel nad jeziorem

Hotel nad jeziorem na pojezierzu brodnickim - wymarzone, rodzinne wczasy nad jeziorem

Dla wielu z nas, idealny hotel nad jeziorem kojarzy się ze wspomnieniami, gdy razem z rodziną czy przyjaciółmi spędzaliśmy wczasy nad jeziorem. Są to bardzo miłe wspomnienia, dlatego nawet po latach chętnie spędzamy nasze urlopy właśnie nad wodą.

 

Do wyboru mamy bardzo dużo miejsc na kilku pojezierzach w Polsce, ale jeśli chcemy uniknąć tłoku żaglówek na jeziorach, polecamy pojezierze brodnickie, znajdujące się na granicy województw warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego, jest to idealne miejsce do dyspozycji gości. Największe i najbardziej znane jeziora pojezierza brodnickiego to: Wielkie Partęczyny, Bachotek, Skarlińskie, Płowęż, Wadzyńskie, Zbiczno oraz Głowińskie.

 

Dużą zaletą pojezierza brodnickiego są miasta i miasteczka regionu, malowniczo położone, z bardzo ciekawą i bogatą historią. Najważniejsze miejscowości regionu to Brodnica, od której pojezierze zaczęrpnęło swoją nazwę, Nowe Miasto Lubawskie oraz Lubawa. Można też tutaj wymienić Golub Dobrzyń, znany wszystkim z odrestaurowanego zamku, majestatycznie górującego nad miastem.

 

Infrastruktura turystyczna pojezierza rozwinęła się mocno przez parę ostatnich lat i powstało wiele ciekawych i komfortowych hoteli nad jeziorem. Jednym z takich hoteli, idealnym na wczasy nad jeziorem, jest Hotel Pory Roku. Ten cztero-gwiazdkowy hotel specjalizuje się w organizacji pobytów wypoczynkowych. Dzięki swojemu magicznemu położeniu, wśród jezior i lasów pojezierza brodnickiego, wczasy nad jeziorem zawsze są ciekawe i bardzo atrakcyjne. Hotel nad jeziorem oferuje swoim gościom bardzo duże pokoje i apartamenty, smaczną i chwaloną przez gości kuchnię oraz wiele atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Na terenie obiektu znajdziemy jezioro z prywatną plażą, zarybiony staw, boisko do piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci oraz tereny idealne do spacerów, joggingu czy nordic walkingu. Wielbiciele dwóch kółek również znajdą dla siebie bardzo ciekawe trasy rowerowe, wśród lasów i oczek wodnych których na pojezierzu jest całe mnóstwo.

 

Bardzo dużym plusem pojezierza brodnickiego jest jego lokalizacja. Znajduje się ono zaledwie 40 minut jazdy od autostrady A1, tak więc dojazd z Torunia czy Bydgoszczy zajmuje troszkę więcej niż godzinę, a z Gdańska dojedziemy tu poniżej 2 godzin. Jeśli szukacie idealnego hotelu nad jeziorem, Hotel Pory Roku na pewno spełni Wasze oczekiwania i niejednokrotnie tu wrócicie. Zapraszamy serdecznie na Pojezierze Brodnickie.Wszystkie Pakiety