Rezerwacja

Blog Hotel Pory Roku

Czerwcówka Mazury - Długi Weekend Czerwcowy

opublikowano 11 marzec 2018

Boże Ciało na Mazurach

Czerwcówka Mazury - Długi Weekend Czerwcowy

Czerwcówka Mazury – Długi Weekend Czerwcowy na Mazurach

 

Czerwcówka Mazury nie jest może tak popularna jak Majówka Mazury, natomiast jest bardziej praktyczna, ponieważ dzięki temu że przypada w określony dzień tygodnia, pozwala na zaplanowanie idealnego, 4 dniowego długiego weekendu czerwcowego. Co brzmi czasem dość dziwnie, ponieważ w niektórych przypadkach, może zaczynać się jeszcze w maju. Jakie to przypadki? Takie , gdy Święta Wielkanocne przypadają dość wcześnie i zaczynają się jeszcze w marcu.

 

Natomiast tak jak majówka jest takim prawdziwym otwarciem wiosny, czerwcówka jest bramą do lata.

 

Czerwcówka Mazury, czyli długi weekend czerwcowy na Mazurach to już właściwie te wszystkie opcje wypoczynkowe, które mamy latem i podczas oferty Wakacje Mazury. Dlatego podczas tego długiego weekendu trzeba się nastawić na spędzanie jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Hotel Pory Roku jest idealnym do tego miejscem, ponieważ dzięki położeniu w samym sercu pojezierza brodnickiego, wśród jezior i lasów, zapewnia bardzo dużo możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu.

 

Czerwcówka Mazury w Hotelu Pory Roku to nie tylko perfekcyjne zakwaterowanie, w nowoczesnych i przestronnych pokojach i apartamentach czy bardzo smaczna kuchnia. To wszystkie aktywności, które dzięki temu wyjątkowemu położeniu zostały przez hotel przygotowane dla gości spędzających w nim długi weekend czerwcowy na Mazurach.

O jakich atrakcjach mówimy? Wiele oczywiście będzie zależało od pogody, natomiast w ofercie hotelu na czerwcówkę Mazury znajdziemy: rowery rekreacyjne, kurs wędkowania (hotel ma własne jezioro oraz uwaga: zarybiony staw), wycieczki piesze i rowerowe wśród lasów i jezior pojezierza brodnickiego, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w piłkę nożną, boisko do siatkówki i wiele innych atrakcji możliwych do uprawiania na świeżym powietrzu. Pora roku sprawia także to, że możliwe są grille i pikniki zewnętrzne, więc jedna z kolacji odbędzie się albo na zewnątrz, albo w przypadku gorszej pogody w naszej Chacie z Pieca Chlebowego.

 

Jeśli do tego dodamy wszystkie atrakcje które możemy znaleźć w okolicy, w urokliwych miasteczkach otaczających hotel, takich jak Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie czy Lubawa, to mamy przepis na idealny Długi Weekend Czerwcowy na Mazurach. Zapraszamy więc serdecznie na Mazury i gwarantujemy niezapomniany pobyt dla całej rodziny bez wyjątku. Do Zobaczenia!

 

SZCZEGÓŁY PAKIETU WYPOCZYNKOWEGO NA DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY:

http://hotelporyroku.pl/czerwcowka-mazuryWszystkie Pakiety