Rezerwacja

Blog Hotel Pory Roku

Konferencje blisko Bydgoszczy i Torunia

opublikowano 31 lipiec 2018

Konferencje blisko Bydgoszczy i Torunia

Konferencje blisko Bydgoszczy i konferencje blisko Torunia.

 

W pobliżu wielkich miast, takich jak Bygdoszcz i Toruń, istnieje duże zapotrzebowanie wśród firm na hotele, znajdujące się może nie w samym tym mieście, ale w niedalekiej odległości od niego. Firmy często szukają hotelu który organizuje konferencje koło Bydgoszczy i konferencje koło Torunia, co pozwala im na efektywne zaplanowanie czasu i nie tracenie go na długie dojazdy.

Hotel Pory Roku, znajdujący się zaledwie godzinę jazdy od Bydgoszczy i półtorej godziny jazdy od Torunia, to perfekcyjne miejsce na zorganizowanie konferencji w pobliżu tych dwóch miast. Szczegółowa oferta konferencyjna znajduje się tutaj:

http://hotelporyroku.pl/konferencje-mazury

 

Organizacja konferencji w pobliżu miast.

 

Organizując konferencje blisko Bydgoszczy i konferencje blisko Torunia, w Hotelu Pory Roku mogą Państwo liczyć na:

- 22 przestronne i nowoczesne apartamenty

- 3 wielofunkcyjne sale konferencyjne

- Restaurację, Chatę grillową oraz bar

- Przepiękne tereny eventowe i rekreacyjne

- Idealny na zorganizowanie imprez plenerowych

 

Ale Hotel Pory Roku to nie tylko przepiękne otoczenie - hotel jest położony wśród lasów i jezior Pojezierza Brodnickiego - i wspaniała, nowoczesna infrastruktura. To przede wszystkim doświadczona i wyspecjalizowana kadra, gotowa spełnić każde, nawet najmniejsze życzenie organizatora. 

Konferencje w pobliżu Bydgoszczy i konferencje w pobliżu Torunia cieszą się coraz większą popularnością, a dzięki hotelom takim właśnie jak Hotel Pory Roku, mogą to robić sprawnie i z klasą. Właśnie dlatego zapraszamy wszystkich organizatorów do zapoznania się z ofertą. Na każde zapytanie odpowiadamy tego samego dnia. Do zobaczenia podczas konferencji organizowanej w Hotelu Pory Roku na Pojezierzu Brodnickim.

 

Ważną informacją dla organizatorów konferencji będzie fakt, że okresie zimowym Hotel Pory Roku jest także idealnym miejscem na wyjazdy nie tylko konferencyjne, ale również integracyjne i sportowe. Znajdujemy się zaledwie 12 km od największego w północnej Polsce wyciągu narciarskiego Kurza Góra. Tereny wokół hotelu zapewniają również idealne warunki do uprawiania narciarstwa biegowego czy jazd na skuterach śnieżnych.

Bez względu na to jaki rodzaj eventu Państwo planują, gwarantujemy że zorganizujemy go sprawnie i z sukcesem dla Państwa i Waszych gości. Do zobaczenia.Wszystkie Pakiety