Rezerwacja

Blog Hotel Pory Roku

Pakiet wakacyjny Mazury

opublikowano 16 luty 2018

Rodzinne wakacje i wczasy na Mazurach

Pakiet wakacyjny Mazury

 

Wakacje Mazury i Wczasy Mazury - Rodzinne wakacje na Mazurach i wczasy na Mazurach

 

Jak zbliża się ten wyjątkowy czas gdy kończy się szkoła, wiele osób myśli: Wakacje Mazury. Bo to właśnie jedno z tych miejsc, które obok morza, nieodłącznie kojarzą się nam z wakacjami.Dlatego jeśli rozważamy wczasy Mazury, to warto się zastanowić nad wszystkimi opcjami dostępnymi na rynku.

 

Hotele na Mazurach już od wielu lat wyspecjalizowały się w organizacji pełnych atrakcji pakietów na wakacje na Mazurach i wczasy na Mazurach i trzeba tylko troszkę „pogrzebać” w sieci, żeby znaleźć te najbardziej atrakcyjne. A biorąc pod uwagę jak wiele hoteli powstało w ostatnich kilku latach na Mazurach, i jak wysoki poziom prezentują, nie będzie to wcale takie trudne. Będzie tylko wymagało czasu, potrzebnego na wyselekcjonowanie tej najlepszej oferty na wakacje Mazury i wczasy Mazury. A więc do dzieła!

 

Większość z nas, myśląc o Mazurach natychmiast kojarzy je z Mikołajkami i szlakiem wielkich jezior. Oczywiście, są to przepiękne tereny, ale ze względu na swoją popularność, w okresie wakacyjnym są bardzo przepełnione turystami. Dlatego chcielibyśmy zaproponować Wam bardziej kameralną część Mazur, Pojezierze Brodnickie. Na pewno nie będą Wam przeszkadzały tłumy turystów jedzących gofry i próbujących zobaczyć cokolwiek poprzez gąszcz zacumowanych jachtów. Na Pojezierzu Brodnickim czeka Was prawdziwe, naturalne oblicze Mazur, które jeszcze nie zostało "zadeptane" przez setki tysięcy wczasowiczów.

 

Pojezierze Brodnickie leży w zachodniej części Mazur, na granicy województw warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Swoją nazwę czerpie od największego miasta w regionie, czyli Brodnicy. Bardzo czyste jeziora, dziewicze lasy oraz duża ilość zabytków sprawiają, że Pojezierze Brodnickie jest idealnym miejscem na wakacje na mazurach i wczasy na mazurach. Największe jeziora Pojezierza Brodnickiego to: Wielkie Partęczyny, Jezior Skarlińskie, Bachótek, Sosno, Płowęż, Ciche oraz Zbiczno. Ciekawostką przyrodniczą jest również rezerwat przyrody rzeki Drwęcy.

Najciekawsze miasta regionu to wspomniana już Brodnica, a także Nowe Miasto Lubawskie oraz Golub Dobrzyń, w którym mieszczą się bardzo sławne ruiny zamku. Tak więc region ten, poza skarbami przyrody oraz zabytkami, ma też do zaoferowania wiele współczesnych atrakcji i udogodnień. Jako ciekawostkę warto również odnotować fakt, że na Pojezierzu Brodnickim mieści się największy w północnej Polsce wyciąg narciarski - Kurza Góra. Ale to informacja bardziej na ferie na Mazurach a nie na wakacje na Mazurach.

Dzięki swojej atrakcyjności, Pojezierze Brodnickie od kilku lat w dynamiczny sposób rozwija swoją infrastrukturę turystyczną. W ciągu ostatnich lat powstało tutaj wiele hoteli, pensjonatów i zajazdów, tak więc każdy, bez względu na to jak zasobne są jego kieszenie, znajdzie tu coś dla siebie. Począwszy od dużych hoteli wypoczynkowych, a skończywszy na mniejszych obiektach, często bardzo luksusowych, o charakterze butikowym.

Wiele osób zaczęło zwracać uwage na unikalność swojego doświadczenia turystycznego. Zapragnęli miejsc które są nie tylko unikalne, ale też biorą pod uwagę indywidualną specyfikę każdego pobytu. Dbają nie o wszystkich gości, ale o każdego gościa z osobna, uwzględniając jego specyficzne potrzeby.

 

Jednym z najlepszych hoteli tego typu, jest nowoczesny i bardzo luksusowy, czterogwiazdkowy Hotel Pory Roku****. Położony wśród lasów i jezior pojezierza, hotel ten targetuje wszystkie swoje wysiłki w spełnienie potrzeb indywidualnych każdego ze swoich gości. Sam jest również bardzo „indywidualny”, ponieważ posiadając zaledwie 22 pokoje i apartamenty, dopieszcza każdego gościa i spełnia wszystkie jego potrzeby.

Właściwie każdy z tych 22 pokoi i apartamentów jest inny, ale wszystkie mają jedną, wspólną cechę - są bardzo duże. Ich metraż wynosi od 28 do aż 65 metrów kwadratowych. Sprawia to, że każdy z nich jest unikalną przestrzenią wypoczynkową na dłuższe, rodzinne pobyty.

Cytując za stroną hotelu: Zlokalizowany w lesie, nad dwoma jeziorami, Pory Roku - Hotel i Natura, oferuje swoim gościom wiele atrakcji: zarybiony, przepiękny staw wędkarski, jezioro z prywatną i piaszczystą plażą, boisko do piłki nożnej, bardzo duży zewnętrzny plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnię sprzętu sportowego oraz saunę fińską i gabinet masażu.

 

Największym atutem hotelu jest Restauracja Pory Roku, a precyzyjniej podejście do przygotowania posiłków w stylu gourmet i „slow food”. Korzystając z najlepszego, co region ma do zaoferowania, menu restauracji jest bardzo ekskluzywne, ale komfortowe. Nowoczesność nie oznacza w tym wypadku odcięcia od tradycji. Wręcz przeciwnie, bazując na tradycji, buduje nowoczesny, światowy przekaz kulinarny.

W okresie letnim Hotel Pory Roku przygotowuje także wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i - a może przede wszystkim, dla dzieci. Słynny Junior Klub, oferujący codzienne aktywności dla naszych milusińskich zyskał już zasłużoną renomę wśród dzieci i ich rodziców. Pod opieką wykwalifikowanych animatorów aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu, a jeśli pogoda czasem zawiedzie, na ciekawych zajęciach typu warsztaty z szefem kuchni czy zajęcia artystyczne. I na sam koniec coś, co pewnie słyszeliście zawsze o Mazurach - komary. To jest mit! Są jak wszędzie, czasem są, czasem ich nie ma, czasem jest ich mniej, czasem jest ich więcej. Więc nie warto przez komary pozbawić się najlepszego urlopu w życiu - bo że będzie najlepszy, tego jesteśmy na 100% pewni!

Bez względu na to czy macie rodzinę dużą czy małą, w hotelu Pory Roku na pewno spędzicie niezwykle udane wakacje Mazury czy wczasy Mazury. A jeśli Wam się spodoba, czego już dzisiaj jesteśmy pewni, zostaniecie naszymi gośćmi na długi, długi czas. Do zobaczenia na Pojezierzu Brodnickim w czterogwiazdkowym Hotelu Pory Roku.

 

Zapraszamy serdecznie na Wakacje na Mazurach i Wczasy na Mazurach w Hotelu Pory Roku:

 

http://hotelporyroku.pl/wakacje-mazuryWszystkie Pakiety