Rezerwacja

Blog Hotel Pory Roku

Majówka Mazury - Wiosna na Mazurach

opublikowano 10 luty 2018

Wiosenny pakiet Hotelu Pory Roku****

Majówka Mazury - Wiosna na Mazurach

Majówka Mazury - wyjątkowy początek sezonu na Mazurach

Wraz z końcem zimy z coraz to większym utęsknieniem wypatrujemy wiosny. Majówka Mazury to taki prawdziwy jej poczatek, mimo że pierwsze jej oznaki możemy zauważyć już w kwietniu, a nawet w marcu. Zmęczeni zimą i krępującymi swobodę, ciężkimi ubraniami po prostu tęsknimy za tymi pierwszymi ciepłymi promieniami słońca, soczystą zielenią oraz wrażeniem budzącej się do życia przyrody.

 

Wiosna jest szczególnie piekna na Mazurach, gdzie różnorodność zarówno przyrody jak i krajobrazów sprawia, że po prostu zapiera nam dech w piersiach. Dlatego warto pomyśleć o tym żeby w tym roku spędzić majówkę na Mazurach. A jeśli na Mazurach to najlepiej w 4 gwiazdkowym, nowoczesnym - ale przepięknie wkomponowanym w otaczającą go przyrodę - Hotelu Pory Roku****.

 

Zlokalizowany w sercu pojezierza brodnickiego, Hotel Pory Roku oferuje nie tylko przepiękne i bardzo duże pokoje i apartamenty - każdy w swoim stylu - oraz smaczną kuchnię, bazowaną na lokalnych produktach, ale przede wszystkim bardzo dużo atrakcji w oparciu o c:ałą infrastrukturę hotelu. A infrastruktura ta jest bardzo bogata, ponieważ na terenie hotelu znajdziemy 2 jeziora (tak, dwa jeziora), zarybiony staw, oświetlone boisko wielofunkcyjne - jak by słońca było mało - olbrzymi plac zabaw dla dzieci i przepiękny, dziewiczy las.

Także bezpośrednie otoczenie hotelu sprawia, że jest to również świetne miejsce wypadowe na wycieczki i pikniki. W zasięgu półgodzinnej jazdy samochodem znajduje się Golub - Dobrzyń ze swoim słynnym zamkiem, a zaledwie kilka kilometrów od hotelu największe okoliczne miasto, Brodnica.

 

Przygotowane przez hotel atrakcje pakietu Majówka Mazury to nie tylko fantastyczne zakwaterowanie czy super kuchnia, ale też bardzo dużo atrakcji dla dzieci, dla dorosłych oraz dla całej rodziny. Zacznijmy od najważniejszych naszych gości, czyli od dzieci. W pakiecie Majówka Mazury przygotowaliśy dla nich między innymi:

 

  • Junior Klub - zabawy z animatorem
  • Zewnętrzny Plac Zabaw
  • Boisko do gry w piłkę nożną oraz siatkówkę
  • Wypożyczalnia drobnego sprzętu sportowego
  • Sala zabaw, xbox kinect, zabawki, gry planszowe, piłkarzyki, tenis stołowy
  • Kącik kulinarny z szefem kuchni

 

Ale uwaga dorośli, bez obawy! Dla Was także przygotowaliśmy wiele atrakcji, więc na pewno nikt podczas pobytu w Hotelu Pory Roku nie będzie cierpiał na nudę. W myśl naszego hasła przewodniego (podstępnie przejętego przez sieć sklepów elektronicznych), "Precz z nudą!", stawiamy to sobie za punkt honoru :).

 

Niewątpliwym atutem oferty Majówka Mazury jest nasza kuchnia serwowane przez nas przepyszne, pachnące kawą śniadania oraz zróżnicowane i bogate obiadokolacje. Dla tych jednak, którzy cenią sobie swobodę wyboru, oferujemy innowacyjne menu naszej Restauracji Pory Roku.

W jej ofercie znajdziecie nowoczesne, ale inspirowane zarówno regionem jak również naturą dania, sygnowane przez naszego szefa kuchni Prze Mysława.

 

Wiosna jest nie tylko najpiękniejszą porą roku, ale też tą najbardziej romantyczną. Dlatego też nasz pakiet Majówka Mazury jest również idealnym pakietem na taki przedłużony, romantyczny weekend na Mazurach. My już odliczamy dni do tych pierwszych, wiosennych dni i wypatrujemy już Was przez nasze okna. Do zobaczenia na Mazurach w 4 gwiazdkowym Hotelu Pory Roku.Wszystkie Pakiety