Rezerwacja

Blog Hotel Pory Roku

Gdzie na Sylwestra na Mazurach?

opublikowano 04 styczeń 2022

Gdzie na Sylwestra na Mazurach?

Szukasz  miejsca, w którym pożegnasz stary, a przywitasz nowy rok? Chcesz się dobrze bawić, a jednocześnie odpocząć? Lubisz spacerować po pięknej okolicy? Postaw na Sylwestra z dziećmi na Mazurach i ciesz się różnymi atrakcjami. Sprawdź, gdzie dokładnie warto pojechać, by miło spędzić czas.

Pobyt sylwestrowy na Mazurach? Wybierz Hotel Pory Roku

Bez względu na to, czy planujesz wieczór we dwoje, marzy Ci się huczny bal sylwestrowy, czy rodzinny Sylwester, Hotel Pory Roku (https://hotelporyroku.pl/pl) to miejsce, w którym poczujesz się przyjemnie i komfortowo. Wysoki standard zapewnia wygodne warunki noclegowe, a w restauracji można zjeść lokalne przysmaki.

W hotelu odpoczniesz, a także skorzystasz z licznych atrakcji, jakie przygotuje obsługa. Relaksuj się w saunie, w trakcie masaży, spaceruj po pięknej okolicy nad jeziorem i po lasach lub spróbuj nauki jazdy konnej. Możesz też wybrać jedną z wielu gotowych propozycji na przywitanie Nowego Roku, by przeżyć niezapomniany pobyt sylwestrowy.

Rodzinny Sylwester z dziećmi? Zaplanuj wyjątkowy czas dla Was i maluchów

Jeżeli szukasz pomysłu na spędzenie rodzinnego wyjazdu z dziećmi, który upłynie w magicznym nastroju, polecamy Sylwester z kuligiem na Mazurach. Sunięcie saniami pośród ośnieżonego lasu to wspaniała frajda zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Poczuj pęd wiatru, delektuj się pięknem przyrody i wdychaj zapach świerków oraz sosen, który Cię odpręży. A w tę wyjątkową noc cieszcie się wszyscy razem radosnym klimatem podczas uroczystej kolacji.

Jesteś tradycjonalistą i kochasz tańce? Hotel Pory Roku zaprasza na bal sylwestrowy!

Pomyśleliśmy również o osobach, które uwielbiają świętować 31 grudnia w sposób tradycyjny, podczas hucznej zabawy, tańcząc i racząc się pysznymi smakołykami oraz szampanem. Bal sylwestrowy na Mazurach to możliwość spędzenia wielu godzin na parkiecie przy wspaniałej muzyce, a także wzięcia udziału w ciekawych i odprężających zabawach organizowanych przez członków kapeli. O oprawę muzyczną zadba profesjonalny zespół, który całą noc będzie grał na żywo.

Romantyczna kolacja we dwoje – przynajmniej dwa dni magicznego czasu

Nie interesuje Cię rodzinny wyjazd z dziećmi? Szukasz pomysłu, jak uczcić ten wyjątkowy wieczór we dwoje? Nie chcesz siedzieć w domu, a jednocześnie imprezy nie są dla Ciebie? Postaw na romantyczny pobyt sylwestrowy na Mazurach. Hotel Pory Roku proponuje pakiet z przynajmniej dwoma noclegami w komfortowych, nowocześnie urządzonych pokojach, a także uroczystą kolację z występem muzycznego zespołu. Dzięki późnemu wymeldowaniu nie trzeba martwić się koniecznością wczesnej pobudki, co zapewni odpoczynek po nocy pełnej wrażeń.

Hotel Pory Roku zadba o Twój wypoczynek! Oddaj się rozrywce

Chcesz odprężyć się lub wyszaleć na zakończenie roku? Nie masz pomysłu na organizację czasu? Sprawdź ofertę Hotelu Pory Roku (https://hotelporyroku.pl/sylwester-mazury) i wybierz najlepszą opcję dla siebie. Z nami Sylwester na Mazurach upłynie w wyjątkowym nastroju. Nie musisz się niczym martwić, po prostu zamów konkretny pakiet, a obsługa zajmie się resztą. Ty będziesz mógł oddać się czystej rozrywce!Wszystkie Pakiety