Rezerwacja

Blog Hotel Pory Roku

Ferie 12 Km od Kurzej Góry

opublikowano 16 styczeń 2020

Ferie 12 Km od Kurzej Góry

Gdzie spędzić ferie całą rodziną?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że udane ferie z całą rodziną można spędzić nie tylko w górach, ale i na Warmii i Mazurach. Znaleźć tam można bowiem sporo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych. Wystarczy skorzystać z oferty Hotelu Pory Roku położonego w niezwykle malowniczej okolicy. 

 

Aktywność na całego także na Warmii i Mazurach 

Ciekawostką jest to, że na nartach z powodzeniem jeździć można także w północnej Polsce. Nie jest to zarezerwowane jedynie dla gór. Do dyspozycji wszystkich miłośników białego szaleństwa pozostaje m.in. duży wyciąg narciarski Kurza Góry, który pozostaje w pełni naśnieżony już od kilku tygodni. Jest to efektem działania największej fabryki śniegu w Europie. 

 

Kurza Góra oferuje trzy trasy narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności, sporych rozmiarów lodowisko oraz szkółkę narciarską i zimowy park rozrywki dla najmłodszych. Każdy powinien być więc zadowolony, zarówno doświadczeni narciarze czy snowboardziści, jak i osoby, które z nartami dopiero zaczynają swoją przygodę. Ciekawie prezentuje się ponadto największy w całej Europie tubing. Kurzą Górę od Hotelu Pory Roku dzieli przy tym  jedynie 15 minut drogi. 

 

Ferie bez nudy

Dla wielu rodzin z dziećmi ferie to czas, w którym wreszcie można nieco wypocząć, spędzając przy okazji razem miłe chwile. Oczywiście warto przy tym zadbać o atrakcje dla wszystkich. Hotel Pory Roku jest w tym przypadku doskonałym wyborem. 

Dzieci poniżej 6. roku w życia w obiekcie mogą spać zupełnie za darmo. Dla tych i dla nieco starszych pociech przygotowanych jest sporo atrakcji. Udogodnienia dla rodzin z dziećmi to m.in.:

·  przestronne apartamenty dla kilkuosobowych rodzin i nie tylko,

·  możliwość zorganizowania ogniska czy grilla połączonego z piciem aromatycznego grzańca,

·  zabawy z animatorem dla dzieci „Precz z nudą”,

·  pełen atrakcji junior klub,

·  oglądanie wieczornej bajki dla dzieci,

·  wypożyczalnia kijków nordic walking oraz sanek,

·  specjalny pokój gier i zabaw z piłkarzykami, stołem do ping ponga, grami planszowymi czy grą xbox kinect,

·  możliwość zorganizowania kuligu bądź warsztatu kulinarnego dla całej rodziny.

Okazuje się więc, że w Hotelu Pory Roku można spędzić ciekawie czas całą rodziną. Nie trzeba brać przy tym ze sobą ogromnej ilości bagażu np. zabawek dla dzieci. 

 

Odpoczynek całą rodziną

Hotel Pory Roku pozwala miło spędzić czas całą rodziną o każdej porze roku, także w czasie ferii zimowych. Warmia i Mazury to często niedoceniany zimą i wczesną wiosną region Polski, a szkoda. Malownicza okolica pojezierza brodnickiego prezentuje się pięknie niezależnie od pory roku. Pozwala odetchnąć świeżym powietrzem i odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Wprost zachęca do długich spacerów. 

Osoby, które preferują aktywny wypoczynek mają do dyspozycji największy w tej części kraju wyciąg narciarski Kurza Góra. Co więcej, działa on niezależnie od pogody i temperatury panującej na zewnątrz. Sam Hotel Pory Roku oferuje zresztą naprawdę sporą ilość atrakcji dla dzieci i osób dorosłych. Czego można więcej oczekiwać? 

 Wszystkie Pakiety