VOUCHERY Opinie o HoteluCeny i Rezerwacja
Wszystkie Oferty

Walentynki na mazurach

W czasach, gdy świętowanie dnia zakochanych stało się coraz bardziej popularne, z roku na rok ubywa pomysłów, jak spędzić ten wyjątkowy dzień. Co zrobić, by poczuć klimat dnia świętego Walentego? Jak wywołać uśmiech na twarzy ukochanej osoby? Proponujemy romantyczny weekend na Mazurach, który sprawi, że ten dzień będzie niezapomniany. Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą naszego hotelu, gwarantującą wyjątkowe chwile.

Romantyczny weekend na mazurach

 

 

Spośród wielu propozycji hotelowych, warto wybrać tę, która sprawi, że odpoczną Państwo od codzienności, a specjalny pakiet weekendowy pozwoli na spędzenie niezapomnianego czasu z ukochaną osobą. Pobyt w naszym hotelu to idealny pomysł na walentynki na Mazurach, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Przygotowanie wspaniałego czasu nie ogranicza się u nas do tradycyjnej, walentynkowej kolacji. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić wszystkim radość z pobytu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy romantyczny weekend na Mazurach pełen niespodzianek. Proponujemy między innymi:

 

  • dwa noclegi w luksusowych studiach lub apartamentach;
  • smaczne i zdrowe śniadania;
  • romantyczną kolację we dwoje (w restauracji lub serwowaną do pokoju), zapewniającą kieliszek prosecco, wyjątkową, uroczystą dekorację stołów i wykwintne menu, wybrane spośród trzech propozycji dla zakochanych;
  • codzienny, godzinny seans w luksusowej saunie;
  • butelkę wina musującego;
  • masaż relaksacyjny dla dwojga;
  • zajęcia jogi lub ćwiczenia na zdrowy kręgosłup;
  • możliwość zamówienia i przechowania bukietu kwiatów dla ukochanej.

 

 

 

Ponadto posiadamy pokój gier i zabaw obejmujący, między innymi tenis stołowy, piłkarzyki, gry planszowe, czy gry xbox kinect oraz wypożyczalnię sanek, rowerów, kijków nordic walking i wędek.
 

            Romantyczne Walentynki w hotelu Pory Roku!


„...Czy po­zwo­lisz, ze ci po­wiem... W wiel­kim skró­cie i mil­cze­niu... Że ci od­dam i otwo­rzę... W ci­szy serc, w po­to­ków lśnie­niu... Sło­wa dwa przez sen po­rwa­ne... Przez noc ukry­te... przez czas schwy­ta­ne... Sło­wa dwa, co brzmią jak śpiew, dwa pro­ste sło­wa....ko­cham cię...” - Bolesław Leśmian

 

W tym roku zapraszamy do skorzystania z naszego Pakietu romantycznego z noclegami

Bezpieczny hotel