VOUCHERY Opinie o HoteluCeny i Rezerwacja

Twoj Hotel
wybitnie wypoczynkowy

Niesamowity hotel
nad jeziorem

Hotele Warmia i Hotele Mazury

Ekskluzywne apartamenty, kreatywna kuchnia i wyśmienity serwis sprawiają, że tworzymy unikalną i oryginalną przestrzeń wypoczynkową dla naszych gości.

  • 7 pokoi typu Superior - 25 m2
  • 6 pokoi typu Studio DeLuxe - 45 M2
  • 11 tematycznych apartamentów - 65 M2

Na terenie obiektu znajduje się również restauracja bufetowa, bar w stylu angielskim, sauna, chata grillowa oraz wiele atrakcji: zarybiony staw, jezioro z prywatną plażą, plac zabaw dla dzieci oraz tereny sportowe i rekreacyjne.

 

Ceny i rezerwacja

Ekskluzywne apartamenty mazury

Przygotowaliśmy wyjątkową propozycję dla osób, które pragną odpocząć z dala od miejskiego zgiełku w komfortowych warunkach. Hotel Pory Roku na Mazurach zaprasza do rezerwowania luksusowych apartamentów, których standard zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Ośrodek zlokalizowany jest nad przepięknym Pojezierzu Brodnickim, otoczony lasem i zapierającą dech w piersiach dziką przyrodą. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajdują się dwa jeziora oraz zarybiony staw z możliwością wędkowania i odbycia specjalnego kursu. Całość doskonale oddaje piękno tego rejonu Polski. W okolicy nie brakuje rozmaitych atrakcji oraz szlaków turystycznych dla fanów aktywnego wypoczynku. Umiejscowienie czterogwiazdkowego hotelu w tak niezwykłej lokalizacji pozwoliło nam stworzyć wyjątkowo atrakcyjną ofertę niezależnie od tego, jaką formę wypoczynku preferują nasi goście.

 

Ekskluzywne apartamenty na mazurach

Ekskluzywne apartamenty na Mazurach

Proponujemy noclegi zarówno dla pojedynczych osób, par, jak również większych, zorganizowanych grup i rodzin z dziećmi. Hotel posiada 7 pokoi typu Superior (25 mkw.), 6 pokoi typu Studio DeLuxe (45 mkw.) oraz 11 dużych apartamentów tematycznych (65 mkw.). Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone oraz nowocześnie urządzone. Na terenie obiektu znajduje się również restauracja, w której nasi uzdolnieni kucharze przygotowują pyszne i kreatywne potrawy, zawsze przy użyciu regionalnych składników od lokalnych dostawców. Wieczorem zapraszamy do baru w stylu angielskim, natomiast miłośnikom zabawy na świeżym powietrzu proponujemy biesiadę w naszej chacie grillowej „z pieca chlebowego” przy akompaniamencie muzyki na żywo.

 

Hotelowe atrakcje

Hotelowe atrakcje obejmują między innymi nielimitowany dostęp do sauny, zajęcia fitness, pokój gier i zabaw dla najmłodszych, wypożyczalnie rowerów, kijków do nordic walking oraz sprzętu sportowego. Oprócz tego na terenie obiektu znajdują się boiska do gier zespołowych czy duży plac zabaw dla dzieci. Atrakcją samą w sobie są naturalnie również Mazury pełne ciekawych miejsc do odwiedzenia. W odległości do 15 km od ośrodka nasi goście mogą odbyć kurs jazdy konnej, odwiedzić największy w północnej Polsce stok narciarski, jak i odbyć lekcję historii w średniowiecznej wiosce tematycznej przy bractwie rycerskim. W regionie nie brak również spływów kajakowych oraz szlaków turystycznych pełnych przepięknych widoków. Dodatkowym aspektem są trasy biegowe oraz rowerowe przebiegające w środku lasu oraz blisko jezior Pojezierza Brodnickiego.

 

Luksusowe apartamenty na Mazurach

Luksusowe apartamenty na Mazurach

Hotel Pory Roku każdego roku odwiedzają rzesze osób, poszukujących połączenia relaksu na łonie natury z ekskluzywnymi warunkami pobytu. Przypominamy, że rezerwując pokój w naszym mazurskim hotelu nad jeziorem, nasi goście wybierają:

  • czterogwiazdkowy hotel położony w jednym z najpiękniejszych regionów Polski,
  • doskonałe warunki pobytu, w tym luksusowe apartamenty,
  • pyszną kuchnię z daniami kuchni regionalnej,
  • bogactwo atrakcji na terenie obiektu i poza nim.

Serdecznie zapraszamy do rezerwowania pokoi oraz nadsyłania wszelkich pytań w kwestii szczegółów oferty hotelu. U nas można liczyć nie tylko na moc atrakcji i ekskluzywne warunki, ale także konkurencyjne ceny, z którymi warto zapoznać się już teraz.

 

Wszystkie Pakiety

Bezpieczny hotel