Rezerwacja

Hotele Brodnica

Hotele Brodnica
Hotel Pory Roku

Hotele Brodnica zapraszają do przepięknie położonego Hotelu Pory Roku.

Hotel Pory Roku, położony w okolicy Brodnicy i Nowego Miasta Lubawskiego, to najlepsze co Hotele Brodnica Mają do zaoferowania.

Naszym gościom oferujemy:

  • 7 pokoi typu Superior - 25 m2
  • 7 pokoi typu Studio DeLuxe - 45 M2
  • 9 tematycznych apartamentów - 65 M2

Każdy z pokoi i apartamentów Hotele Brodnica jest wyposażony we wszystkie nowoczesne rozwiązania, niezbędne do komfortowego wypoczynku: duży telewizor plazmowy, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Jeśli szukacie hotelu nad jeziorem w stylu agroturystyka Mazury lub domki Mazury, zapraszamy serdecznie.

Hotele Brodnica zapraszają serdecznie do Hotelu Pory Roku.

 

Hotel Nad Jeziorem

Hotel Nad Jeziorem, Wczasy Nad Jeziorem

Hotel nad jeziorem - wśród lasów i jezior Pojezierza Brodnickiego znajdziecie ten wyjątkowy, cztero-gwiazdkowy hotel. Przepiękne otoczenie przestronne i bardzo duże pokoje i apartamenty oraz smaczna i  kuchnia to największe atuty Hotelu Pory Roku.

Hotel nad jeziorem to również idealne, aktywne wczasy nad jeziorem. Zapraszamy do skorzystania z boiska piłkarskiego, tras biegowych i nordic walkingowych oraz rowerowych.

 

Więcej

Nowe Miasto Lubawskie

Nasz obiekt jest położony na Pojezierzu Brodnickim, na północnym wschodzie woj. kujawsko-pomorskiego. Hotel Pory Roku mieści się nieopodal Nowego Miasta Lubawskiego i stanowi doskonałe miejsce noclegowe zlokalizowane w pobliżu dwóch jezior: CzysteBłota i Tęgowiec. W najbliższej okolicy znajdują się łąki i lasy zachęcające do spędzania czasu na świeżym powietrzu: spacerów i wycieczek rowerowych. Nasi goście wypoczywają w niezwykłym otoczeniu natury. Dobra lokalizacja z dala od dużych miast, blisko granicy z woj. warmińsko-mazurskim sprawia, że panuje tu błoga cisza. Turyści nocujący w hotelu mają idealne warunki do tego, by się zrelaksować.

Wypoczynek w najwyższym standardzie w pobliżu Nowego Miasta Lubawskiego – Hotel Pory Roku zaprasza

 

Więcej

Wszystkie Pakiety