Opinie o HoteluCeny i Rezerwacja

Niezapomniane wesele
w cudownym miesjcu i atmosferze

Organizacja wesel
nad jeziorem

Wesele na Mazurach

Hotel Pory Roku od lat organizuje magiczne wesela na Mazurach. Jeśli szukają Państwo uroczego miejsca na wyjątkowe wesele Brodnica czy Wesele Nowe Miasto Lubawskie, bądź w okolicy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Ślub dla Młodej Pary to jeden z najważniejszych momentów w ich życiu, dlatego powinien być to czas wyjątkowy, magiczny i niezapomniany.

Hotel Pory Roku na Mazurach daje gwarancje organizacji imprezy weselnej na najwyższym poziomie. Tego dnia nic nie może dziać się przypadkowo, wszystko powinno być profesjonalnie i szczegółowo zaplanowane, aby zarówno Młoda Para, jak i goście odnieśli wrażenie, iż są uczestnikami tej jedynej, niesamowitej i niepowtarzalnej chwili w ich życiu.

Naszym atutem jest eleganckie wnętrze, profesjonalne nagłośnienie, smaczna kuchnia, w pełni profesjonalna obsługa. Nasza sala może pomieścić nawet do 130 osób.


 

Wesele w przepięknych okolicznościach przyrody

Piękno otaczającej przyrody tego miejsca będzie dopełnieniem idealnego przyjęcia weselnego na Mazurach.

Zdjęcia w plenerze naszego obiektu pozwolą na uwiecznienie tych pięknych chwil na całe życie. W zależności od potrzeb naszych klientów, jesteśmy zawsze w stanie dostosować się do ich wymagań. W załączniku znajdziecie Państwo ofertę z naszym menu, które można oczywiście dowolnie modyfikować.

Magia tego dnia, podkreślona wyjątkową lokalizacją i organizacją, pozostanie w Waszej pamięci na zawsze.

Kontakt: 607 704 900

Email: info@hotelporyroku.pl

 

pobierz ofertę

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess