VOUCHERY Opinie o HoteluCeny i Rezerwacja

Wesela Brodnica

Wesela Brodnica i okolice

Wesela Brodnica to wyjątkowa oferta Hotelu Pory Roku na organizację bajkowego wręcz wesela w okolicy Brodnicy.

Hotel Pory Roku to obiekt położony wśród lasów i jezior Pojezierza Brodnickiego, oferujący Młodym Parom najlepszy standard, wyśmienitą kuchnię oraz opiekę nad całą organizacją wesela. Perfekcyjną organizacją.

Przepięknie udekorowana sala czy smaczne jedzenie to pewnik. Najważniejsza jest jednak perfekcyjna organizacja i umiejętność wsłuchania się w to, co dla Pary Młodej jest najważniejsze. A to, robimy najlepiej w regione. Zapraszamy poniżej do zapoznania się z naszymi atutami które sprawią, że Wesele w Hotelu Pory Roku to gwarantowany sukces i piękne wspomnienia.

Kontakt: 607 704 900, Email:info@hotelporyroku.pl

 

Pobierz Ofertę

Nasze Atuty

Po pierwsze, przepiękne położenie naszego obiektu, wśród jezior i lasów sprawia, że sceneria dla tej najważniejszej imprezy w Państwa życiu będzie bajkowa. To możliwość stworzenia plenerów fotograficznych, na których zostanie uwieczniony ten niepowtarzalny dzień w Państwa życiu.

Po drugie, infrastruktura naszego hotelu, która została dokładnie przemyślana pod kątem organizaacji perfekcyjnych Wesela. Oferujemy nie tylko przepiękną Salę Balową, wyposażoną w klimatyzację oraz scenę, ale także zewnętrzną chatę grillową oraz miejsce na organizację zabaw i aktywności na świeżym powietrzu.

Po trzecie, nasza znana i ceniona kuchnia, która jest naszym największym wyróżnikiem. Dzięki doświadczeniu oraz ciągłemu poszukiwaniu inspiracji, nasza kuchnia potrafi w nowoczesny sposób przedstawić całe regionalne bogactwo kulinarne. Sprawia to, że wszystko co serwujemy jest nie tylko smaczne, ale też przepięknie podane. 

Po czwarte, perfekcja organizacji oraz profesjonalizm poparty zrozumieniem naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę że to Państwo Młodzi są głównymi osobami na weselu i staramy się przewyższyć ich oczekiwania. A ponieważ robimy to całym sercem, dlatego organizujemy najlepsze Wesela w Brodnicy i okolicy.

 

Wszystkie Pakiety

Bezpieczny hotel